Hakkımızda

Hakkımızda®

STR Grup Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti; 1956 yılında kurulmuş alüminyum ekstrüzyon profillerinin üretimi konusunda, iç ve dış pazarlarda söz sahibi olan Türkiye‘nin öncü firmasıdır. Ekstrüzyon konusunda yarı asra yaklaşan deneyimi ve bugün uluslararası pazarların ihtiyacı olan alüminyum ekstrüzyon profil konusundaki tüm ürünleri bünyesinde üreterek başarısını günümüze taşımıştır. 1200 ve 2000 ton’luk ekstrüzyon presleri ile üretim kapasitesi 1200 ton/ay olan firmamız yenilikçi ilkesi, kalıcı yatırımları ile sektöründeki yükselişine devam etmektedir.

 

Str Grup Alüminyum
Str Grup Kalite

STR GRUP 2011 yılında Sun to Rain markasını oluşturarak gölgelendirme sektörüne giriş yapmıştır. STR GRUP alüminyum ekstrüzyondaki kalitesini ve tecrübesini Sun to Rain ürünlerine aktararak sektörde öncü olmayı hedeflemiştir. Dünyada alüminyum profil üretimi, sistem Ar-ge ve tasarımı ve aksesuar üretimini entegre bir şekilde üreten ilk ve tek firmadır.

Sun to Rain olarak tüm Türkiye’de gerek bayi hizmeti gerek servis hizmetinin yanı sıra 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan firmamız günden güne büyümeyi hedef edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

 

Grup Şirketlerimiz

Str Grup
Suntorain
Satırlar Alüminyum
S.C. Fatih Alüminyum

Temel Değerlerimiz

Kaliteli Hizmet

Gücümüzü ve kalitemizi tüm Dünya’ya ispatlamak için sürekli çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

Yüksek Standartlar

Yenilikçiliği harekete geçirecek, verimi arttıracak güçlü araçlar ile yüksek standartları amaçlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Tüm üretim sürecini kendi bünyesinde gerçekleştirerek, ürünleri kusursuz ve zamanında teslim etmekteyiz.

Yaratıcı Çözümler

Uluslararası pazarların ihtiyacı olan alüminyum profil konusundaki tüm ürünler için çözümler sunuyoruz.