Rolling Roof

Rolling Roof, katlanır tavan sistemlerinden farklı olarak Alüminyum tavanlıdır. Str Grup Olarak yılların verdiği tecrübe ile en yeni ve en kaliteli Rolling Roof sistemini biz üretiyoruz.
Rolling Roof sisteminde, öteki (Pergola, Tente, Motorlu Tente, Motorlu Pergola) tavan sistemlerinin aksine katlanma ve toplanma işlerini beraber yapıyorsunuz.
Bu özelliği sayesinde Rolling Roof Tavanları sürgülü sistem gibi açılmaktadır. Açısının ayarlanabilir olması da ayrıca bu sistemin özellikleri arasındadır.
Rolling Roof un tavan açılarının ayarlanabilir olması ve sürgülü sistem gibi açılması Doğal Klima etkisi yapmaktadır. Bioklimatik pergola sistemi olarak ta isimlendirilmektedir.
Tavan açılarının ayarlanabilir olması gün ışığının da daha verimli olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Sürgülü Cam gibi katlanması, Katlanma sırasında oluşan hava akımı doğal klima etkisi yapmaktadır.
Rolling Roof sistemi Katlanma sırasında Doğal klima etkisi ile beraber gölgelendirme özelliğini de korumaktadır. Tavanın alüminyum olması ürünün uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.
Pergola sistemlerinin tüm temel işlevlerinin yanında Rolling Roof yukarıdaki sürgülü ve katlanır olması özelliği ile daha işlevsel ve daha estetiktir. Motorlu ve uzaktan kumanda ile yönetiliyor olması kullanıcıya ekstra kolaylık sağlamaktadır.
Strgrup aynı zamanda İtalyan Motor Üreticisi Cherubini Motorların Türkiye Ortaklarından olup tüm pergola sistemlerinde tercih edilmektedir. Alüminyum Üreticisi olmanın verdiği tüm avantajları Geliştirdiğimiz ürünlerde kullanıyoruz.
Strgrup Ar-Ge Birimi sayesinde Tüm Türkiye de tercih edilen bir marka olmuştur. Rolling Roof dahil tüm pergola sistemlerinin aksesuarları bizim tarafımızdan üretilmektedir.
Rolling Roof Motorlu bir Pergola sistemidir. Kullanım alanları tüm pergola sistemleri gibi Cafeler, Restoranlar, Barlar, Çay Bahçeleri, Teraslar, Oteller vb Açık hava hizmeti veren tüm işletmelerdir.
Strgrup, Suntorain Markası ile Rolling Roof Pergola sistemleri konusunda hizmet vermektedir.